vlajky
mpm trade
eshop

POTIŠTĚNÉ PÁSKY

PRODUKTY

Potištěné samolepicí pásky - základní údaje

POTIŠTĚNÉ LEPICÍ BALICÍ PÁSKY – BEZPEČNOST A REKLAMA !

Potřebuji potištěné pásky?

Potištěné samolepicí balicí pásky jsou vhodný marketingový prostředek pro firmy, které balí své produkty do kartonů a na palety a následně je zasílají zákazníkům prostřednictvím zásilkových nebo přepravních společností. Potištěná páska plní roli reklamní tak i roli bezpečnostní tzn., že nezabrání vykradení zásilky, ale její porušení je viditelné !

Jaký rozměr potřebuji?

Standardní šíře pro balení kartonových krabic a palet je 48 mm. Běžný návin pro ruční balení 66 m. Pro zvýšení ekonomiky balení je možno vyrobit návin 132 m. Další šíře pásek jsou 25 mm, 38 mm, 75 mm.
Doporučujeme : šíře 48 mm návin 66 m.

Jaký materiál?

Potištěné pásky se vyrábí z biaxiálně orientované polypropylenové fólie nebo z PVC samolepicí fólie . Standardem je polypropylenová fólie pouze pro speciální použití se používá 35 my PVC zesílená fólie, která je velmi kvalitní, ale výrazně dražší. Můžeme také potisknout papírové zvlhčovací pásky a papírové samolepicí pásky.
Doporučejume: Polypropylenovou fólii

Jakou tloušťku fólie?

Standardní tloušťka polypropylenové fólie je 28 my, pro speciální aplikace nabízíme zesílenou pásku tl. 32 my, která má větší pevnost. PVC fólie má tloušťku 35 my.
Doporučujeme : 28 my polypropylen, případně 32 my pro speciální případy

Jaké lepidlo?

Akrylát:
Standardní lepidlo používané na potištěné pásky je akrylátová disperze se zvýšenou gramáží. Páska má zvýšenou lepivost v porovnání s klasickými akrylátovými páskami a je vhodná pro klasické balení.

Hot Melt:
Nadstandardní lepidlo se zvýšenou přilnavostí k lepeným povrchům a odolností proti nízkým teplotám. Páska vykazuje velmi dobré vlastnosti při použití na kartonových krabicích. Je dražší než klasická páska, ale zajišťuje perfektní spoj ! Vhodný poměr Kvalita – Cena - Dodáváme od 360 rolí!

Solvent:
Vysoce kvalitní lepidlo s extrémní lepivostí a odolností proti nízkým teplotám. Pásku se solventním lepidlem doporučujeme pro použití na velmi náročné balení. Výborná kvalita – Vyšší cena - Dodáváme od 720 rolí!

Jaké podkladové barvy?

Standardní podkladové barvy jsou transparentní ( průhledná ), hnědá a bílá. Ostatní barvy ( červená, modrá, žlutá, zelená… ) jsou za příplatek cca. 3 Kč na roli.

Kolik tiskových barev?

Lepicí pásky je možno potisknout až 3 barvami případně 4 barvami (pouze při paletovém odběru ). Počet barev výrazně ovlivňuje výslednou cenu pásek. Proto vždy doporučujeme logo na pásku co nejvíce zjednodušit, protože své účely splní i potisk s méně barvami než běžné logo např, firmy.

Negativní potisk?

Od množství 720 rolí šíře 48 mm potiskujeme pásky tzv. negativním potiskem což znamená, že páska je potištěna zevnitř mezi fólii a lepidlo. Tisk je tím pádem ukryt pod fólií a nedochází k otěru a rozmazávání potisku při manipulaci.

Kolik potištěných pásek objednat?

Cena potištěných pásek závisí především na jednorázovém výrobním množství . Je nutné se rozhodnout zda je výhodnější odebírat postupně např. 10 krt. každý měsíc nebo jednorázově odebrat 1 paletu. Minimální odběr šíře 48 mm je 1 krt. tj. 36 ks dále pokračují násobky. Doporučujeme : min. 3 krt. pokud je spotřeba během roku cca. 1 paleta doporučujeme odběr minimálně 30 krt..

Jak dlouho pásky vydrží?

Pásky mají při správném skladování životnost minimálně 12 měsíců.

Grafický návrh, tisková příprava?

Pro zpracování grafiky budeme potřebovat grafický návrh, který se zasílám pokud možno ve formátu cdr při objednávce. Náš grafik návrh upraví pro naše výrobní podmínky a následně Vám návrh zašleme k autorizaci.

Jak dlouho výroba trvá?

Standardní termín dodání je cca. 14 dní od schválení grafického návrhu. Dle dohody je možno termín vždy upravit a urychlit!

V případě dalších dotazů jsme Vám k dispozici na firemních kontaktech.

 

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz.