vlajky

PRODUKTY

Výroba PE fólií

Společnost MPM Trade spol. s r.o. nabízí kompletní sortiment LDPE fólií, recyklovaných PE fólií, bublinkových fólií a výrobků z fólií jako jsou sáčky, pytle, návleky a přířezy.

Veškeré produkty jsou dodávány na zakázku na zakládě požadavků zákazníka. Níže uvádíme základní info ohledně maximálních a minimálních rozměrech, množstvích a termínech dodání.

Výrobu PE fólie nebo konfekce můžete poptat zde : mpm@mpmtrade.cz

A. LDPE ( POLYETYLENOVÉ ) SMRŠTITELNÉ FÓLIE

Fólie určená pro balení průmyslových, potravinářských a zemědělských produktů a je vhodná jako výchozí surovina pro výrobu sáčků, tašek a pytlů. Fólie se vyznačuje čirostí, pevností a minimálním zápachem. Je vyrobena z materiálů vlastnících potravinářský atest. Potiskujeme veškerými recyklačními znaky dle přání zákazníka.

 Standardní zabarvení Transparentní
 Potisk  Recyklační značky - více variant
 Provedení  Hadice, polohadice, plochá, skládaná, perforovaná
 Šíře (mm)  50 mm - 5000 mm (po roztažení)
 Tloušťka (mm)  0,023 - 0,20 mm
 Speciální úpravy  Ano

Fólii je možno na přání zákazníka upravit ( kluzná, nekluzná, smrštitelná, nesmrštitelná, ionizovaná, perforovaná, modifikovaná, UV stabilní, antistatická, zdrsněná, barevná ).

B. RECYKLOVANÉ LDPE FÓLIE ( REGRANULÁT )

Fólie vyrobená z recyklovaného PE je určená především pro nenáročné balení v průmyslu a především ve stavebnictví. Vhodná jako výchozí materiál k výrobě odpadních pytlů a zakrývacích plachet. Nevhodná ke smršťování, svařování a balení potravinářských produktů. V transparentním provedení je mírně ( medově ) zabarvená. Výše zabarvení závisí na kvalitě recyklovaného materiálu a není zcela garantována. Možnost barevné úpravy fólií ( modrá, černá, zelená ). V barevném provedení Transp.garantujeme maximální možnou čirost recyklované fólie ( minimální medové zabarvení ).

 Standardní zabarvení Transparentní, Transparentní MIX, Černá
 Provedení  Hadice, polohadice, plochá, skládaná
 Šíře (mm)  250 - 5000 mm
 Tloušťka (mm)  0,040 - 0,20 mm

C. SÁČKY, TAŠKY, PYTLE PŘÍŘEZY

Zakázková výroba veškerých sáčků, pytlů a přířezů z polyetylenu, bublinkové fólie a pe pěny. Na základě Vaší poptávky vám připravíme cenovou nabídku !

Maximální šíře pytle : 1100 mm
Délka : 3000 mm
Tloušťka : 200 my ( 0,20 mm )

  • Sáčky z LDPE fólie
  • Sáčky a návleky z bublinkové fólie
  • Pytle z LDPE fólie / samonosné
  • Přířezy z bublinkové a LDPE fólie

D. BUBLINKOVÉ LDPE FÓLIE ( BUBLINKA )

Fólie vyrobená z primárního LDPE granulátu je určená pro balení veškerých produktů při přepravě a transportu zboží. Do bublinky se balí jak malé výrobky následně balené do kartonů tak velké výrobky jako jsou skříně, desky, židle apod. Bublinky zajišťují perfektní ochranu.

 Standardní zabarvení Transparentní
 Provedení  2 vrstvá, 3 vrstvá, laminovaná
 Šíře (mm) 10 cm - 2000 mm
 Tloušťka (mm) 0,040 - 0,080

Tolerance tloušťky : + / - 0,10 mm
Tolerance šířky : + / - 10 mm
Papírová dutinka : tl. 10 mm

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz.